יום חמישי, 16 ביוני 2016

Bobbi Brown Instant Confident Stick

בגילי ה"מופלג", עיקר הדאגה שלי מופנית להופעתם של קמטוטים על עור הפנים שלי, כך שאני תמיד שמחה לשמוע על מוצרי טיפוח או איפור חדשים, שיוכלו לסייע לי לטשטש אותם. נראה שאחד מהם הוא ה- Instant Confident Stick של בובי בראון.מדובר בסוג של מקל (סטיק) קסמים, שמתוכנן לטשטש ולהעלים במהירות ובקלות קווים וקמטוטים (לפחות לכמה שעות ביום). הסטיק מתאים לכל סוגי העור ומיועד לשימוש לפני האיפור או במהלך היום, לפי הצורך, כדי להחליק את העור, לספוג שומן עודף (סבום) ולמנוע מראה מבריק.

הפורמולה של הסטיק שקופה וקלילה, מחליקה בקלות על העור ומרגישה נוח על העור במשך כל היום. היא מועשרת בפפטיד רב-עוצמה שמיועד להפחית את מראה הקמטים והקמטוטים באופן מיידי, בעוד קומפלקס השהיה משולש ייחודי יוצר שכבת טשטוש אפקטיבית על העור אבל יחד עם זאת מאפשרת לו לנשום ועוזרת להחליק את מרקמו.

ה- Instant Confident Stick של בובי בראון הושק בימים אלו בארה"ב ובאנגליה. מקווה מאד שגם אלינו הוא יגיע במהרה.

עדכון (09/11/16):

שמחה לבשר, שהמוצר זמין כעת גם אצלינו בארץ וניתן להשיגו תמורת סך של 180 ₪ בחנויות בובי בראון ברחבי הארץ: קניון עופר רמת אביב, קניון פארק הקרח אילת, עופר גרנד קניון חיפה, עופר הקניון הגדול פ"ת. קניון עופר הקריון, קריית ביאליק, ביג פאשן אשדוד, קניון הזהב ראשון לציון וקניון שבעת הכוכבים הרצליה.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails