יום שני, 16 בדצמבר 2013

ESSIE Encrusted Treasures Nail Polish Collection (חגים 2013)

בימים אלו משיק מותג הלקים ESSIE את קולקציית החגים שלו, המכונה בשם Encrusted Treasures ("אוצרות משובצים") ומורכבת מלקים מנצנצים כמובן.אבל לא מדובר פה בעוד לקים גליטריים כמו רבים אחרים. מה שמייחד את הלקים הללו היא המרקם היוצא דופן והחדשני, המזכיר ממש תכשיט. הקולקציה מורכבת מ-6 לקים כאלו, כל גוון נועז ודקדנטי יותר מהשני, וכמובן מאד זוהר.

כאמור, הקולקציה מציגה סוג חדש של גימור ומביאה עמה אפשרויות שונות ל"לבישת" הלקים הללו: אפשר להניח שכבה מהם מעל לק בסיס כלשהו או פשוט להניח מספר שכבות מהם עד לרמת הכיסוי הרצוי. אם רוצים לקבל מרקם דרמטי יותר, מניחים לפחות 3 שכבות בתנועות ניקוד או הספגה. אגב, אין צורך למרוח מעליהם טופ-קוט.

הגוונים בקולקציה:

Belugaria – תחרה שחורה משחור הולוגרפית (בסיס שחור פחם חצי שקוף רווי בנצנצים שחורים עגולים ונצנצים הולוגרפיים משושים).
Peak of chic – לבן אלפיני הולוגרפי עם קשת בשוליים (בסיס שקוף עם שבבים הולוגרפיים מנצנצים).
On a silver platter – זהב פנינתי עם גליטרים הולוגרפיים סגולים (בסיס שקוף עם נצנצים זהובים/ורודים קטנטנים וחלקיקים סגולים/כחולים הולוגרפיים).


Lots of lux – לפיס לזולי (אבן חן תכלת) עם גימור מאט עדין ביותר (בסיס כחול עם מיקרו-גליטרים ורודים, ירוקים וכחולים).
Ignite the night – המטיט מנצנץ עם גימור מאט עדין ביותר (בסיס שקוף עם מיקרו-גליטרים כסופים, מתכתיים ופליזים).
Hors d’oeuvres – זהב פלטינה עם נצנצים כסופים ססגוניים (בסיס שקוף עם מיקרו-גליטרים זהובים וכסופים משולבים עם גליטרים משושים דמויי נייר כסף בגדלים שונים).נראה לי שאני הולכת לפנות מקום בכספת במגירת הלקים שלי עבור כל השישיה (בתקווה שהקולקציה תגיע גם אלינו בקרוב...).

2 comments:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails