יום שלישי, 31 ביולי 2018

Clarins Pore Control Serum


"קלרינס" מציגים את Pore Control – סרום חדשני המצמצם נקבוביות, תוך שהוא מאפשר לזוהר הפנימי של העור לחדור החוצה.מוצרים רבים המיועדים לצמצם את נראות הנקבוביות בעור גורמים לו לרוב להראות עמום ודהוי. הסרום החדש של "קלרינס" מבוסס על טכנולוגיה חדשנית, המספקת שתי פעולות באותה עת: שליטה על מראה הנקבוביות והארה. הסרום המיוחד מתאים מאד לעור שמן ומעורב והוא פועל לצמצום מראה נקבוביות תוך שהוא מחייה את הזוהר הטבעי של העור.


מעבדות "קלרינס" גילו שהעור סביב הנקבוביות המוגדלות מכיל רמות נמוכות של קולגן ואלסטין – שני רכיבים האחראים על צפיפות וגמישות העור. לפתרון הבעיה, כללה "קלרינס" שתי תמציות צמחים עוצמתיות בפורמולת הסרום: תאים של עלי גפן ועץ תות אורגני, העובדים יחדיו כדי להמריץ את ייצור הקולגן והאלסטין סביב הנקבוביות וכתוצאה מכך מצמצמים וממזערים את המראה שלהן.


בנוסף, פורמולת הסרום מכילה פודרות סופחות שומן, שבאופן ויזואלי מפחיתות את המראה של הנקבוביות על-ידי טשטוש קווי המיתאר שלהן וספיגת עודפי שומן. הפורמולה כוללת גם פיגמנטים המשפיעים על קרני האור ומעניקים לעור מראה אחיד, קורן ובריא. כמו כן, חומצת תמרינדי פועלת כפילינג עדין ומסייעת להסיר תאים מתים ולעדן את מרקם העור.

אגב, המרקם של הסרום הינו קליל והוא נספג במהירות בעור.

Clarins Pore Control Serum זמין ברחבי העולם החל מהחודש, יולי 2018. טרם ידוע מועד השקתו בישראל.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails