יום רביעי, 12 בינואר 2011

קליניק מציגה את High Lengths Mascara - המסקרה המגדירה מחדש את אורך הריסים

Clinique High Lengths Mascara 125 Ils Photo Dan Lev _4

קליניק מציעה אורך חדש לריסים באמצעות המסקרה החדשה - High Lengths Mascara, המותחת ומאריכה את הריסים ליצירת אפקט "פותח עיניים".
אפליקטור ה- Willow Wand הייחודי של קליניק מכיל שורות של שיניים לסירוק הריסים, אשר מפריד ומותח את הריסים לאורכים חדשים. הסמיכות והמיקום של כל שן במסרק המסקרה, מסייעים בציפוי אחיד ומעניקים לריסים מראה ארוך ושופע. מסרק האפליקטור הירוק בעל שני צדדים: צד אחד מכיל 3 שורות של שיניים אשר תמיד מכוסות בכמות הנכונה של המוצר לסירוק הריסים, בצד השני תמיד מופיע צבע ירוק כדי לדעת באיזה צד להשתמש.

לא רק שהריסים ארוכים יותר והעיניים נראות רעננות, נוסחת High Lengths Mascara של קליניק מרככת ומטפחת את הריסים, שומרת על טיפוח הריסים ומכילה מרכיבים כמו Sodium Hyalauronate, Panthenol ו- Pantethine המשמרים את גמישות הריסים. הנוסחה הקלילה מכילה שעווה רכה ומעבה קל כמו Acacia Senegal Gum למרקם גמיש. המסקרה מאריכה כל ריס מבלי להידבק, להתפורר או להתקשות. הנוסחה, שנבדקה על ידי רופאי עיניים, מתאימה לעיניים רגישות ולמשתמשים בעדשות מגע.

Clinique High Lengths Mascara 125 Ils Photo Dan Lev _1

טיפים לשימוש במסקרה:
לתוצאות הטובות ביותר, יש להתחיל בבסיס קו הריסים עם הקימור של המברשת, כנגד הקימור הטבעי של הריסים, ולאחר מכן לסרק באיטיות כלפי מעלה, דרך קצוות הריסים, כדי להאריך אותם ולהפריד ביניהם.

מסקרה High Lengths Mascara של קליניק מגיעה בצבעים: שחור 01 וחום 02.
המוצר נבחן לאלרגיה. 100% נטול בושם. נבדק על ידי רופאי עיניים. מתאים לשימוש לטווח ארוך. אינו מכתים. אינו מתקשה.

מחיר מומלץ לצרכן: 125 ₪ (כמות: 8 גר')
להשיג בנקודות המכירה של קליניק ברשתות הסופר-פארם, המשביר לצרכן, ניו-פארם, אפריל, בפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails