יום ראשון, 23 בינואר 2011

L'Oreal Paris משיקה את UNIVERSAL LIP GLOW - שפתון בגוון אישי ויחודי

בחודש הבא תשיק לוריאל פריז את UNIVERSAL LIP GLOW – ליפ באלם חדש בסדרת STUDIO SECRETS PROFESSIONAL, המאמץ את גוון השפתיים הטבעי של המשתמשת בו.

בזמנים אלו, בהם קצב החיים הוא מהיר מאד, יותר ויותר נשים רואות חשיבות מיוחדת בצורך להדגיש את היחודיות שבהן ולבלוט מבין האחרות. צורת האיפור שלהן, כאדם אישי ופרטי, חייבת להיות תואמת לסגנונן האישי. בכל מה שקשור לשפתיים, יש להן דרישות מיוחדות מהשפתון שלהן: שיטפח את השפתיים, שהגוון יהיה עמיד והכי חשוב - שיהיה גוון שישקף את האישיות הפרטית של המשתמשת.
שפתון UNIVERSAL LIP GLOW של לוריאל מציג חדשנות מוחלטת: לראשונה, ניתנת האפשרות ליצור גוון חדש, אישי ויחודי ישירות עם המגע שלו על השפתיים. השפתון, שמגיע בגוון אוניברסאלי, משנה את צבעו בהתאם לריאקציה של הפורמולה עם החומציות (PH) של העור, הודות ל"פיגמנטים חכמים" המשולבים בין מרכיביו.
מרכיבים טבעיים, כמו למשל תמציות רימון, מסייעים בשמירה על לחות אופטימלית של השפתיים ומעניקים להן טקסטורה חלקה ותחושה קלילה ונעימה. בנוסף, השפתון מועשר בשמנים ובפולימרים התורמים לאינטנסיביות של הגוון ולעמידות שלו.
כאמור, השפתון יעלה על המדפים (באירופה) בחודש פברואר 2011. לצערי, מוצרי סדרת "סטודיו סיקרטס" של לוריאל לא מגיעים אלינו, אם כי זכינו לקבל את הפריימר המוצלח בסדרה זו. כל שנותר לנו לקוות הוא, שזו היתה "סנונית ראשונה" שתביא בעקבותיה את שאר המוצרים בסדרה.

תגובה 1:

  1. אני חייבת לנסות את השפתון הזה!
    לחברת סמאשבוקס יש גלוס אינטואטיבי שגם משנה את צבעו בהתאם לצבע העור שלך ואני ממש אוהבת להשתמש בו אז אני מקווה שגם המוצר UNIVERSAL LIP GLOW של לוריאל יהיה מוצלח.

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails