יום רביעי, 2 ביוני 2010

מטיל הזהב הענק של פאקו רבאן ועוד שלל נוצצים

לאור ההצלחה הבינלאומית של בשמי 1 MILLION מבית מעצב העל "פאקו רבאן", השיקה החברה מהדורת אספנים בגודל מיוחד של 200 מ"ל!
מאז השקת "1 מיליון" בחודש אוגוסט 2008, הבושם נחל הצלחה גדולה, שביססה את מעמדו הגבוה בכל שווקיו הבינלאומיים.
אף על פי שבקבוק הבושם המרהיב להפליא מושך מאז השקתו "מכורים" חדשים, אוהדי הניחוח והאספנים יעריכו במיוחד את מטיל הזהב הענק בגודל XL.

Image 4073

מהדורת ענק זו, מותחת בשובבות את הגבולות עוד יותר... זוהי תגובה הומוריסטית להגזמה, היוצרת פנטזיות וניצוצות של חלומות...
למעשה, לחיצת אצבע קלילה אחת מספיקה, כמו במטה קסם, לעורר את וויברציות תווי ניחוח העור הרעננים והמתובלים. זהו ניחוח גברי שאין דומה לו בחושניותו ובכישופו, המותיר שובל מפתה שלא ניתן לעמוד בפניו.

"1 מיליון" משלב ניחוחות רעננים של פירות הדר עם הדומיננטיות של ריח המנטה החריף, ריחות בסיס של עץ ועור בשילוב עשבי תיבול וניחוחות פרחים. שכבות הניחוח מייצגות את השכבות השונות באישיותו המורכבת ורבת ההיבטים של הגבר העכשווי.
תו עליון- רעננות של פירות הדר: אשכוליות, מנדרינות ומנטה.
לב הבושם- פרחים מעוררים ותבלינים: שושנה, מוסק, קינמון ותווים מתובלנים.
תו הבסיס- הרמוניה קטיפתית: עור, עץ לבן, אמבר מינרלי ופצ'ולי אינדונזי, וניל בורבון ופולי טונקה.

"1 מיליון" זמין עתה ב- 3 גדלים: 50 מ"ל, 100 מ"ל ו- 200 מ"ל (מהדורת אספנים במחיר של 649 ₪ - בלעדי ברשת הסופר פארם).

* * *

מהדורת האספנים של הבושם נחשפה אמש באירוע הביוטי סיטי של סופר-פארם, שנערך למוזמני VIP בלבד. במסגרת האירוע קיבלו הסלבס הנרגשים מפתחות לכספת מוזהבת ורק אחד מהם זכה לפתוח את הכספת שבתוכה היתה אונקיית זהב יקרת ערך בשווי 1,500 דולר ! הזוכה המאושר (שמיד נגלה את שמו), זכה בזכות הגדולה והמיוחדת לתרום את הפרס הנחשק לעמותה הקרובה לליבו.

מבין הסלבס שלא פסחו על ההזדמנות הנדירה לזכות באונקיה:
גל אוחובסקי היה הראשון שניסה את מזלו בפתיחת הכספת, אך כשראה שהוא לא מצליח לפתוח אותה, הוא ביקש אפילו מפתח נוסף... והוא קיבל. משלא הצליח לפתוח את הכספת, הוא זרק בטעות את המפתחות בחזרה לסלסילה.
גיא גיאור נאבק בכספת מתוך רצון עז לתרום את האונקיה לאגודה למלחמה בסכרת. גיא ציין, שהוא היה מוכן לצאת ולהיכנס פעמים נוספות לביתן פאקו רבאן עד שיזכה, אבל לצערו... זה לא כל כך הצליח.
דנה אשכנזי בשמלה לבנה מלכותית כמו כלה, הגיעה בליווי שוקי זיקרי שברח בצניעותו מעיני המצלמות. דנה ציינה בענווה, שאם היא תצליח לפתוח את הכספת היא רוצה לתרום את הכסף לבית השנטי, אליו היא נוהגת לתרום באופן קבוע בגלל אהבתה הגדולה לילדים.
פנינה רוזנבלום הנועזת בגבורתה, לא רק שהעיזה לבקש 3 מפתחות (!!!!), כשהופתעה לגלות שאף אחד מהם לא הצליח לפתוח את הכספת, היא הרימה אותה וכמעט ניסתה לשבור אותה, העיקר – שתיפתח!!!! גם זה לא הצליח, אז כמזכרת היא החליטה לשמור את המפתחות קרוב לכיסה.

1

רות גונזלס התעכבה רבות על פתיחת הכספת ולא הצליחה לאכזבתה. ולאחר כחצי שעה הפתיעה כשחזרה אחרי שמילאה את פניה הענוגות במייקאפ חדש, בתקווה, לדבריה, שזה אולי יעזור לה. אבל גם זה לא כל כך עזר.
קלוד דדיה היה מקורי, ואמר שאם יצליח לפתוח את הכספת הוא יתרום את האונקיה ללהקת "חם" (חירשים אילמים).
גלית לוי הגיעה יחד עם בתה סער, שמתוך אהבתה לחיות רצתה לתרום את הכסף לעמותת "תנו לחיות לחיות".
חיים צינוביץ וחברתו מעין, התחילו להתווכח ביניהם לאן לתרום (חיים - יתרום לחיות ומעיין - לחולי סרטן), אז כדי לפתור את הדילמה, קיבלו כל אחד מהשניים מפתח משלו.
קארין דנסקי, כשגילתה שאת הכסף צריך לתרום לעמותה, אמרה בנחפזות שדווקא היתה מעדיפה להשאיר קצת אצלה... הכספת לא נפתחה, אז הלכה הגברת להתנחם בראיון לעיני המצלמות.
עוד ניסו לפתוח את הכספת: ג. יפית, שירלי בן מרדכי, ניר כחלילי, מוטי רייף, ענת דולב, בן ליאנס שהגיע אלינו מחו"ל (שדרן E news) ועוד רבים אחרים.

2

מבין כולם, דווקא מי שזכתה היא הדוגמנית הקולבית שהתגלתה גם כ- DJ לא רעה בכלל, עדי נוימן, שעשתה גיחה קצרה לארצנו הקטנטונת לרגל הקמפיין האחרון שקיבלה וניצלה גם את הזמן לביקור משפחתי. לא שעדי זקוקה לאונקיית זהב, אבל אין לתאר עד כמה היא היתה נרגשת על ההזדמנות הגדולה שניתנה לה לעשות מצווה שכזו.

IMG_177_צילום- איציק בירן_1

עדי הוזמנה לבמה המרכזית על ידי ניצה בילט, מנכ"ל "לילית קוסמטיקה", וליאון קופלר לקבל את הפרס הנחשק, אותו היא בחרה לתרום (ולא בתאום עם ליאון קופלר) לילדי בית איזי שפירא הקרובים מאוד לליבה. בכדי להגדיל את המצווה, "לילית קוסמטיקה" הוסיפו לתרומה 5,000 שקלים נוספים וליאון קופלר הפתיע מעל גבי הבמה והבטיח לתרום סכום זהה לבית איזי שפירא. סך הכל התרומה שניתנה – 15,000 שקלים!

אגב, באירוע פגשה נוימן את שירלי בוגנים, שזכתה בעצמה לפני כשנתיים באונקיית זהב באירוע אחר של "פאקו רבאן".

2 comments:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails