יום ראשון, 13 ביוני 2010

הכניסו קצת צבע לחיים שלכם!

בקשת של צבעי ניאון המתמזגים עם צבעים פלורסנטיים, דומיננטיים ומסנוורים במיוחד, מותג הבישום "דיזל" מקבל את פני הקיץ וחושף את FUEL FOR LIFE – מהדורה מוגבלת של צמד בשמים לגבר ולאישה.

פיול פור לייף מהדורת קיץ 2010 מבית דיזל

"פיול פור לייף" במהדורת הקיץ, מזמין למסע בהשראת צבעי הפלורסנט והניאון הזרחניים והמסנוורים. צבעי הניאון מאפיינים בעשורים האחרונים את תרבות הצעירים הפרועה, החל בסצנת האנדרגראונד המשגשגת של ניו-יורק בשנות ה-80 המוקדמות, דרך המועדונים באיטליה של אמצע שנות ה- 80 ועד רוח הטכנו של שנות ה- 90, שסחפה למסיבות מעוררות ומוסיקה נצחית לריקודים מוטרפים.

הבקבוקים אטומים ומסנוורים ב-2 צבעים שונים: כחול עמוק לגברים וורוד זוהר וסקסי לנשים, מזכירים מעל כל צל ספק מיכלי דלק של דיזל.

פיול פור לייף מהדורת הקיץ לגבר:
תווים דינאמיים וגבריים מתחילים בהתזה ראשונית של ורבינה בשילוב אניס ופטיטגריין עם לבנדר עמוק ומתקתק. תווי הבסיס ה"סוגרים" את הניחוח מאפשרים פלרטוט מפתיע של וטיבר גברי עם עץ שנסחף לחוף.

GetAttachment.aspx1

תכולה: 75 מ"ל
מחיר מומלץ לצרכן: 376 ₪

פיול פור לייף מהדורת הקיץ לאישה:
שילוב מנצח ומפתה של מנדרינה וברגמוט מגרה, מאפשרים היסחפות כמעט קיצונית בשילוב שלישייה אנרגטית ומעוררת של יסמין, דומדמנית שחורה ונרולי שמשתלבת באופן מושלם בשובל הפירותי-פרחוני. קוקטייל של תווי הבסיס, שכולל שרף עצים, ענבר, מושק ופצ'ולי, מתמזגים בהרמוניה מושלמת.

GetAttachment.aspx5

תכולה: 75 מ"ל
מחיר מומלץ לצרכן: 392 ₪

להשיג בכל רשתות השיווק והפארמים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails