יום רביעי, 3 בנובמבר 2010

גאווה ישראלית: מדליית ארד לאנג'לה בתחרות עיצוב תסרוקות כלה בבולגריה

המעצבת מנצרת עלית ממשיכה לקצור הצלחות בזירה הבינלאומית. בחודש הבא היא תייצג את ישראל במונדיאל של מעצבי השיער בפריז

אנג'לה2

מעצבת השיער אנג'לה טטרו שבה בשבוע שעבר מבולגריה עם מדליית הארד בתחרות הבינלאומית לעיצוב תסרוקות כלה. אנג'לה לקחה חלק בתחרות שאורגנה על ידי איגוד מעצבי השיער העולמי, אינטרקואפור, בעיר הבירה של בולגריה, סופיה, במסגרת פסטיבל מעצבי שיער שנערך שם בסוף השבוע.
120 מעצבי שיער מ-23 מדינות התחרות בשלוש קטגוריות (40 בכל קטגוריה), תספורות, תסרוקות ותסרוקות לכלה. התחרות נערכה לעיני קהל רב ובסיומה אנג'לה דורגה במקום השלישי כשהשופטים מעניקים לה 26 מתוך 30 הנקודות האפשריות. "ניסיתי לסרק את הכלה שלי, כך שהיא תקבל מראה של נסיכה שיתאים לשיער הבלונדי היפה שלה. המקום השלישי הוא מכובד, אבל אני תמיד שואפת ליותר ומקווה שבפעם הבאה אצליח להתברג גבוהה יותר".

לטקס חלוקת הפרסים עלתה אנג'לה לבמה יחד עם הדוגמנית, כשהאחרונה עוטה לגופה את דגל ישראל. אחרי החלק התחרותי העבירה אנג'לה סמינר קצר של ארבע שעות בנושאי תסרוקות לכלה לכ-700 ספרים.

אנג'לה

אנג'לה, תושבת נצרת עילית, זכתה בחודש יוני האחרון בתחרות מעצבי שיער בסנט פטרסבורג, כאשר הצליחה לעצב צמה באורך שיא של לא פחות מ-106 מטרים! השיא העולמי הפך אותה לשם מוכר מאוד בחו"ל. בעקבות השיא היא הרבתה להופיע בתקשורת העולמית, באתרי אינטרנט נפוצים ואפילו בתחנת טלוויזיה אירופית.

בראשית חודש נובמבר תצא אנג'לה לפריז על פי הזמנה של ארגון מעצבי השיער הבינלאומי למונדיאל של מעצבי השיער, המתקיים אחת לארבע שנים בעיר האורות. היא תייצג את ישראל במסגרת אירוע, שמטרתו להפגין ביצועים יוצאי דופן בעיצוב שיער ולהכיר את החידושים האחרונים בתחום ותעשה זאת לצידם של מעצבי שיער עולמיים כמו וידאל ששון והבריטים טוני וגיא. בפריז היא תציג חידושים בנושאי תסרוקות כלה ותעביר כיתות אומן לספרים מכל העולם.

כבוד!

2 comments:

  1. ואו כל הכבוד! באמת גאווה ישראלית בתחום האופנה. מה הסיכוי להשיג תור לתסרוקת חתונה אצלה בחודשיים הקרובים?

    השבמחק
  2. כל הכבוד, גאווה למדינת ישראל :)

    השבמחק

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails