יום שישי, 21 במאי 2010

קליניק מציגה: קרם הלילה החדש בסדרת האנטי אייג'ינג YOUTH SURGE

המדענים של קליניק גילו דרך מהפכנית, שתסייע בייעול התחדשות התאים ושיקום הנעורים בעור מזדקן, תוך הגברת מחזור התיקון הטבעי בשעות הלילה. כשקליניק מצוידת במחקר חדשני זה ובידע פורץ הדרך על הסירטואינים (גורמים מאריכי נעורים המצויים בעור באופן טבעי), הצליחה קליניק ליצור מוצר מקיף נגד הזדקנות העור, לאישה השואפת להאט את סימני ההזדקנות הנראים לעין: קרם לחות חדש ללילה - Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer, המאפשר לעור לשקם ולתקן את סימני ההזדקנות הנראים לעין בשעה שאנו ישנות !!!

CLINIQUE Youth Surge Night photo by Clinique .jpg

אף שאיש אינו יכול להפוך את מגמת ההזדקנות, Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer בהחלט יכול להאט את הופעתה. מרקמו הנראה לעין של העור משתפר ונעשה מוצק יותר לאורך זמן, באופן שניתן להבחין בו. העור נראה צעיר יותר למשך זמן רב יותר, והופעתם של סימני ההזדקנות העתידיים נדחית. אחרי הכל, מדוע למהר?

הסירטואינים הם סדרה של פרוטאינים החיוניים לסייע בהארכת תפקודם וחייהם של התאים. קרם הלילה החדש כולל קומפלקס ייחודי לקליניק, העושה שימוש בטכנולוגיית סירטואין פורצת דרך, כדי לסייע בהארכת "תוחלת החיים" של העור ולשקם באופן נראה לעין את הנעורים בעור מזדקן.
המולקולה הייחודית לקליניק מכילה איזוניאצינאמיד, אשר מסייע בייעול תפקודי התיקון הטבעיים של העור, בשילוב עם האנזים רב-העוצמה, מיקרוקוקוס ליזאט, המשפר את יכולתו הטבעית של העור להילחם בנזקים שנגרמו במהלך שעות היום, אשר עלולים להאיץ את תהליך ההזדקנות.
בתוספת חומצת האמינו, הידרוקסיפרולין, מסייע הקרם בהגברת ייצור הקולגן הטבעי, שומר על הקולגן הקיים, מתקן את מראה הקמטים והקמטוטים, ונותן תוצאות נראות לעין.

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer מסתמך על העיקרון המדעי, כי פעילותם והתחדשותם האופטימלית של התאים מתרחשת בלילה, כשהעור אינו חשוף להתקפות סביבתיות מזיקות, ומאפשר לעור לעבור באורח חלק מ"מצב הגנה ותיקון" בשעות היום ל"שלב שיקום ותיקון" בשעות הלילה.

הנזק המצטבר הנגרם לעור ע"י רדיקלים חופשיים, עלול לפגוע בקולגן ובאלסטין החיוניים, דבר המוביל להיווצרות קמטים וקמטוטים.
ע"פ הדרמטולוג המנחה של קליניק, ד"ר דיוויד אורנטרייך, "בלילה, העור חדיר יותר וקל לו יותר לקלוט טיפולים מרוכזים. במהלך מחזור התיקון הטבעי הזה, מצטמצמת החשיפה להתקפות סביבתיות וזוללי הרדיקלים החופשיים יכולים "לסלק" את הנזק שנגרם בשעות היום, בטרם יוכל להצטבר."

Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer כולל קוקטייל של נוגדי חמצון רבי עוצמה, ובהם ארכובית יפנית, תמצית שורש עץ התות, ויטמין E וויטמין C, המסייעים למאבק בנזק שנגרם כתוצאה מחשיפה להתקפות סביבתיות בשעות היום ולחיזוק מנגנוני השיקום הטבעיים של העור. הוא מסייע בשיקום חיוניות העור ומראהו הקורן ובתיקון מראה הקמטים והקמטוטים, וחושף בסופו של דבר מראה צעיר יותר בבוקר.
הקרם אף מעניק לחות לעומק, ברמת התא, אשר נלחמת בנטייתו הטבעית של העור להתייבש בלילה. בסך הכל, מקבל העור בבוקר את "השפעת 8 השעות" הנמרצת והחיונית ונראה רענן, לאחר מנוחה טובה.

את Youth Surge Night Age Decelerating Night Moisturizer ניתן להשיג בשלוש נוסחאות ע"פ סוגי עור:
יבש מאוד עד יבש - קרם עשיר, סמיך ואלגנטי, מרווה את העור בלחות מוגברת ומותיר אותו רך וחלק למגע.
יבש מעורב - קרם מוקצף עדין, המעניק לעור לחות ומותיר אותו רך וגמיש.
מעורב שמן עד שמן - קרם-ג'ל קליל המעניק לחות במקומות שבהם הצורך בה הוא הרב ביותר ומותיר את העור רך ובהרגשה רעננה. ללא שומן. נוסחא זו תושק במועד מאוחר יותר.

תכולה: 50 מ"ל
המחיר: 373 ₪

ניתן להשיג בנקודות המכירה של קליניק ברשתות הסופר-פארם, ניו-פארם, המשביר לצרכן, אפריל, ובפרפומריות ובבתי המרקחת הנבחרים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails